Zadzwoń: +48 889 972 692

Email: bobstercardsworld@gmail.com

O nas

Firma Bobster Cards World powstała stosunkowo bardzo niedawno, dokładnie w maju 2013 roku. Prywatnie jednak kolekcjonuję karty NBA od 20 lat z małymi przerwami. Każdego dnia jest to nowe wyzwanie w pogłębianiu wiedzy mojego hobby, jakim są karty NBA. Głównym zadaniem naszego sklepu jest kilka założeń:

1) Najlepsze ceny oraz największy wybór kart kolekcjonerskich NBA w Polsce.

2) W naszym magazynie posiadamy ponad 50 000 sztuk kart kolekcjonerskich NBA i dążymy do tego, aby każdego dnia ilość i jakość kart była jeszcze większa i lepsza (oczywiście wszystkie nasze karty NBA są w idealnym lub bardzo dobrym stanie).

3) Pełny opis kart oraz setów w naszym internetowym sklepie, tak aby ułatwić  Państwu dostęp do ulubionych czy poszukiwanych kart NBA.

4) Pomoc w ukierunkowaniu nowych kolekcjonerów w tym pięknym hobby, jakim jest kolekcjonowanie kart z wizerunkiem najlepszych koszykarzy świata.

5) Realizowanie specjalnych zamówień na Wasze życzenie. Jeśli nie wyszukali Państwo kart kolekcjonerskich ze swoimi ulubionymi graczami ligi NBA , prosimy o napisanie do nas, a my dołożymy wszelkich starań, aby w ciągu 24h pojawiły się w najlepszym sklepie z kartami NBA – BOBSTER CARDS WORLD.

Zapraszamy również do zapoznania się z nasz ofertą kart NBA wystawionych w serwisie Ebay: